Ubytování

UBYTOVÁNÍ V KRKONOŠÍCH


"KRÁSNÝ RODINNÝ PENSION V MALÉ ÚPĚ S VYNIKAJÍCÍ KUCHYNÍ"

- TAK HODNOTÍ HOSTÉ PENSION U KOSTELA 113.

 UBYTOVÁNÍ V KRKONOŠÍCH MŮŽETE POŘÍDIT LEVNĚ A PŘITOM NENÍ TŘEBA SLEVIT ZE SVÝCH NÁROKŮ


Příjemné ubytování na horách


Nabízíme ubytování ve 14-ti zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny standartně, ale účelně. Ve všech pokojích naleznete televizi se satelitním příjmem.  Pro Váš příjemný a kvalitní spánek jsme zakoupili  nové matrace, flanelové  povlečení a prostěradla, která vás budou celou noc hýčkat. Postele mají úložný prostor, kde si můžete odložit prázdná zavazadla, která vám nebudou překážet po celý pobyt v našem pensionu.

Kde to bylo možné, tam jsme zachovali a přiznali prvky staré budovy. Trámy a stojné sloupy připomínají staré časy a zároveň působí velmi stylově. Ve společných prostorách v přízemí (jídelna s barem a salónek ) navodíte příjemnou domácí atmosféru.


 Ubytování v Krkonoších pro rodiny s dětmi


Dětská herna, zaujme vaše ratolesti a vám umožní nerušeně odpočívat v blízkosti vašich dětí.

Dále můžete trávit zasloužený odpočinek na terase v prvním patře, kde poloha pensionu nabízí úžasný výhled na nejvyšší horu České Republiky - Sněžku.


Ubytování nedaleko sjezdovky


Naše startovací ceny jsou pro letošní letní sezónu velmi nízké a proto neváhejte. Vezměte výbavu a hurá na hory do malebného městečka Malá Úpa v Krkonoších. Jsme připraveni postarat se o vaše pohodlí a zpříjemnit vám vaši zaslouženou dovolenou.

 


 PARKOVÁNÍ

Malá Úpa leží v klidové 2. a 3. zóně KRNAP, ve výšce od 780 m do 1.050 m a má proto některá specifická pravidla.

Naším cílem je to, aby Vaši dovolenou v Malé Úpě rušil automobilový provoz co možná nejméně. Chceme být horskou vesničkou, kde si od aut odpočinete.

V zimní sezóně je nutné parkovat POUZE na vyhrazených parkovištích. Vzhledem ke klimatickým podmínkám není možné dojet až k chatě/chalupě/penzionu jako v létě. Na Pomezní Boudy pro Vás přijedeme rolbou z čehož budete mít opravdu nezapomenutelný a neuvěřitelný zážitek. Při pobytu na 4 noci a více pro vás přijedeme zcela zdarma, při pobytu na 3 noci nebo kratším než 3 noci je tento odvoz za cenu 300,- .

Z DŮVODU DOPRAVY SNĚŽNOU ROLBOU NA PENSION UPOZORŇUJEME UBYTOVANÉ, ABY SI PEČLIVĚ ZABEZPEČILI SVÁ ZAVAZADLA. ( VŠE ULOŽENÉ V ZAVAZADLE – LYŽÁKY APOD. ) DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


PARKOVIŠTĚ - POMEZNÍ BOUDY

1.SKiMU Sport Centrum – největší parkoviště přímo u hranic s Polskem

2.Zátiší – první parkoviště na Pomezních Boudách vpravo naproti restauraci Zátiší

3.Jednodenní parkoviště u Celnice

 


 POPLATEK

VZDUŠNÉ 14KČ OS./DEN

POPLATEK OBCI 14KČ OS./DEN

 

 


Penzion 113 v létě
Vaše rezervace

Novinky
Toulky Malou Úpou

Připomínáme, že každou červencovou a srpnovou STŘEDU od 9.30 hod, můžete vyrazit na komentované toulky Malou Úpou. Další tipy na výlety po okolí Malé Úpy naleznete zde :)https://www.malaupa.cz/rubriky/tipy-na-vylety/


Od ubytovaných hostů

"Penzion U Kostela 113 5.-8.7.2018 Moc děkujeme za krásný pobyt, který jsme zde mohli strávit.Zejména nás uchvátila úroveň kuchyně, opravdu znamenitý kuchař, výborná jídla, poctivě uvařená tradiční a moderní kuchyně. Snídaně též výborné,…Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion113.krkonose-ukostela.cz