Penzion u Kostela 113

Penzion Krkonoše

Penzion Krkonoše U Kostela 113 patří k nejlepším penzionům v Krkonoších. Kromě ubytování u sjezdovky nabízíme skvělou kuchyni, hřiště pro děti, parkoviště hned u penzionu. Přijeďte a užijte si chvíle volna. Dobře se o vaše pohodlí postaráme.

Ubytování v Krkonoších

Pension U Kostela "113" v Krkonoších a Restaurace U Kostela v překrásném prostředí Malé Úpy, je ideální místo pro Vaši letní i zimní dovolenou v Krkonoších. Jsme jeden z nejlepších pensionů v Krkonoších mezi Malou a Velkou Úpou. Nabízíme stylové ubytování v pensionu, výbornou kuchyni nejen s krkonošskými specialitami, ale i s individuální přístupem ke každému klientovi. V letních měsících je k dispozici parkoviště přímo u pensionu, v zimním období pak hlídané parkoviště na Pomezních Boudách. Při pobytu na 4 noci a více pro vás přijedeme zcela zdarma, při pobytu na 3 noci nebo kratším než 3 noci je tento odvoz za cenu 300,-. V celém objektu je k dispozici Wifi připojení k internetu zdarma.

K ubytování v pensionu v Krkonoších v Malé Upě můžete využít 2, 3, 4 - lůžkové pokoje nebo apartmány, které mají oddělené ložnice.  Tyto pokoje i apartmá jsou po rekonstrukci a vybaveny vlastním sociálním zařízením.

V přízemí pensionu se nachází útulný bar s jídelnou a salonkem v příjemném horském stylu. Salonek pro 15 osob nabízí soukromí pro skupiny, které nechtějí být rušeny. Dětský hrací pokoj zas nadchne vaše děti, kdy vy můžete nerušeně odpočívat a užívat si úžasný výhled přímo z pensionu na nejvyšší horu České Republiky - Sněžku.

V letním období Krkonoše vybízí k výstupům na vrcholy hor po značených turistických stezkách. Milovníky horských kol lákají na dobře vyznačené cyklostezky a nenáročné k pěším procházkám nedotčenou přírodou. Sběr lesních plodin a houbaření je další možnost, jak trávit aktivně čas Vaši zasloužené dovolené.

Penzion Krkonoše pro rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi ocení naše venkovní hřiště, nové lanové centrum, trampolínu, kterou jsme pro bezpečnost zapustili do země. Dále je u nás možnost zahrát si volejbal, nohejbal nebo malou kopanou.

Penzion u sjezdovky Malá Úpa

Pension má výhodnou pozici i pro běžkaře -  upravované stopy vedou přímo kolem naší chalupy. Pension U Kostela  se nachází 250m od lyžařského areálu SKiMU U Kostela. Areál splňuje podmínky jak pro začátečníky, tak pro pokročilé sjezdaře. Nabízí 4 lyžařské vleky s různou náročností, školu  lyžování a půjčovnu lyží přímo v areálu.

Na horách v překrásném prostředí Malé Úpy, je ideální místo pro vaši zaslouženou dovolenou, nebo jen kratší víkendový pobyt.

Věříme, že nejen příroda, ale i náš penzion Vás okouzlí natolik, že se k nám budete vždy rádi vracet. :-)

 

Další informace o objektu naleznete zde.


Vaše rezervace

Novinky
Toulky Malou Úpou

Připomínáme, že každou červencovou a srpnovou STŘEDU od 9.30 hod, můžete vyrazit na komentované toulky Malou Úpou. Další tipy na výlety po okolí Malé Úpy naleznete zde :)https://www.malaupa.cz/rubriky/tipy-na-vylety/


Od ubytovaných hostů

"Penzion U Kostela 113 5.-8.7.2018 Moc děkujeme za krásný pobyt, který jsme zde mohli strávit.Zejména nás uchvátila úroveň kuchyně, opravdu znamenitý kuchař, výborná jídla, poctivě uvařená tradiční a moderní kuchyně. Snídaně též výborné,…Předpověď počasíWebkameraPartneři

Facebook


Kontakty
Emailová adresa: info@krkonose-ukostela.cz Telefon: +420 724 330 713 Webové stránky: www.penzion113.krkonose-ukostela.cz